| anonim_4396 a întrebat:

Daca persoana de care m-am indragostit are prieten,pot sa o scot in oras sa ii zic ca este persoana pe care o iubesc.am vreo sansa?Ea are prieten de cateva zile.Eu am 17 ani si ea 14.(este in liceul cu mine.eu o cunosc pe ea dar ea nu ma cunoaste)

2 răspunsuri:
| melinda33 a răspuns:

Pentru inceput,cred eu ca trebuie sa ii devii prieten,sa nu o incarci cu multe intrebari,si cu propuneri de genul''hai sa iesim in oras'' sau declaratii de dragoste! trebuie sa ii formezi o placere si deprindere fata de tine, apoi, pe parcurs totul se poate schimba in favoarea ta! BAFTA!

| Last2012 a răspuns (pentru melinda33):

Usor de scris, greu de facut...de curand i-am aflat facebook-ul pot sa o intreb ce face, etc. la liceu sa vorbesc cu ea...

PS.in fiecare zi cand plec la liceu o vad in statie... daca ii dau un trandafir rosu e bine sau "mi-l da in cap"