| 123456789P a întrebat:

Daca prietenul meu cel mai bun a zis ca s-a indragostit de mine. Si eu nu vreau sa stric prietenia, ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai tu il placi?

| shadow72 a răspuns:

Chiar am dat un comentariu zilele trecute in care explicam cam cum gandeste fata in situatiile astea...doamne cata dreptate pot sa am!
ii explici ca tii mult la preitenie si nu vrei sa risti sa o distrugi

| Awesom a răspuns:

Deja e stricata. Explica-i ca nu ai nici un fel de sentiment pentru el, ca sa nu-si mai faca sperante degeaba bietul om.Si spune-i ca vrei sa ramaneti prieteni, desi nu este indicat.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fie totul ca inainte

| sofisis a răspuns:

Deja e stricata prietenia happy

| Zabbyel a răspuns:

Ehhh happy daca nu il placi happy explica-i ca-l vrei doar ca prieten nu ca iubit.

Răspuns utilizator avertizat
| Cigarettă a răspuns:

Dacă şi tu îl placi fiţi împreună şi nu credcă vă veţi strica prieteniawinking, dar dacă nu simţi nimic pentru el. asta e altă poveste. Explică-i cu frumosu` cum stă treaba, dar s-ar putea să se supere şi adio prietenie.[ ştiu din propria experienţă]

| ILoveYou26 a răspuns:

Prietenia ta cu el se poate strica.Pt ca el daca va vedea ca tu nu-l placi, si il vezi doar ca pe un amic, el se va mai raci de tine, si va incerca sa stea cu altcineva.Si daca va avea o iubita, fii sigura ca nu veti mai fi prieteni happy
Deci gandeste-te tu ce vrei sa faci.