| Pisikutza2005 a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu un baiat si chiar tineam la el si el m-a lasat, iar acum mi-a slus ca vrea sa fie din nou cu mine ca ma iubeste si ca s-a schimbat.
Ce sa fac? Nu vreau sa fiu cu el si nu vreau nici sa stric prietenia cu el.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca nu simti sa fii cu el si vrei sa ramaneti doar amici spune i si lui chestia asta. Fii sincera cu el, nu trebuie sa te temi de reactia lui.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru HazelEyes77):

E o soluție foarte bună.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu vrei sa fii cu el pur si simplu il refuzi. E problema lui daca mai vrea dupa sau nu sa fiti prieteni, oricum ai intoarce-o nu ai ce altceva sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa fii cu el si nici sa strici prietenia cu el, atunci de ce ai mai pus intrebarea? Fa ceea ce simti!

| mayaxhh a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa il refuzi, pentru ca s.ar putea sa faca din nou ce a facut.