| Sabryy a întrebat:

Hello. E un baiat in clasa, care e foarte funny, frumos, de treaba...si noi suntem foarte buni amici. Dar prietena mea cea mai buna s-a indragostit de el, si a vorbit atat de el incat, a inceput sa ma atraga si pe mine. Nu stiu ce sa fac, nu vreau sa stric prietenia mine si el, si mai ales, stie ca sunt singura fata care nu sta pe langa el doar pentru. k il iubeste. O idee despre cum sa-l atrag si sa-l fac sa recunoasca.

Dau funda + vot + orice vreti voi!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, trebuie sa iti schimbi strategia, sa incepi prin a-l provoca subtil, apoi sa-i pui intrebari de genul ce ar fi daca prietenia voastra ar deveni...mai profunda, adica sa-l provoci subtil cu intrebari cu subinteles... apoi la primul semn sa-l ataci frontal! Multa bafta!

| Mihaiubitica a răspuns:

Am si eu aceiasi problema.cel mai bine e sa faci ce am facut si eu si a mers 100%. intr-o pauza te duci cu el intr-un loca mai retras si ii spui ca iti place de el. merge 100% garantez. prima oara nu a vb cu mine 2 zile dar dupa aia am inceput sa vb sa ne distram si acum suntem iubiti.succes