| BostanAlin2016 a întrebat:

Dacă profesoara a spus că un copil se uită la filme pornografice, este vreo problemă? Se poate sancționa profesorul? Dau fundăăăăăă

Răspuns Câştigător
| cyupaku a răspuns:

Numai daca profa a urmarit impreuna cu copilul poate face aceasta afirmatie in caz contrar este doar o presupunere

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, profesorul nu-l poti sanctiona daca s-a uitat la filme pornografice, pentru ca-i adult si are voie, dar copilul poate fii sanctionat, ca el nu are voie.
Deci, cui dau sanctiunea?

| T0T a răspuns:

Păi și nu este așa?

| SG1995 a răspuns:

Deci profa te-a facut *** si acum vrei sa-i faci nefacute, desi ce te racaie asa tare, asta e realitatea in adolescenta preferi un porno decat o carte, din nefericire nivelul submediocru de cultura a generatiei noastre dovedesti ca nu doar adolescenti au aceasta problema.

| Necunoscut112 a răspuns:

Vezi-ţi de şcoală! Numai sancţiuni aveţi în cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesoara nu poate fi sanctionata decat daca in filmele la care se uita elevul aparea si ea.

| kandaraki a răspuns:

Pe tine ce te doare ce face profesoara in timpul ei liber?
tu invata acolo si taci

| missfatadelatara a răspuns:

Nu e vina profilor ca elevii au note mici.

| sweetangels a răspuns:

Este calomnie daca a spus asta numai cu scopul sa te faca de ras in fata colegilor. Vorbeste cu parintii tai, s-ar putea ca profesoara sa fie cu capu

Răspuns utilizator avertizat