| vasiialexandra10 a întrebat:

Daca simt ceva de 4 ani pentru cineva inseamna ca il iubesc/
el nu ma baga in seama

Răspuns Câştigător
| kagome17 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta doar ca la mine a durat 5 ani...nu este iubire, tu doar il placi... iubirea apare doar atunci cand esti cu el sau macar sa vorbiti mai mult dar asa nu

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai degraba seamana cu o obsesie ce ti-ai facut-o pentru el

| Trolli a răspuns:

Nu stiu daca e iubire, sau mai mult este o obsesie pentru acel cineva.

| neutrino a răspuns:

Nu inseamna ca il iubesti, inseamna ca nu ai noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| andrei182 a răspuns:

Yes, inseamna ca-l adori peste masura. Dar nu ti se raspunde asteptarilor.Eu zic sa te bagi in seama ca altfel te mariti doar cu visele.

| vasiialexandra10 explică (pentru andrei182):

Am doar 12 ani!

| andrei182 a răspuns (pentru vasiialexandra10):

Yu-huuu, tu iubesti de la 8 ani? maiculita...nu incepus sa iubesti pre repejor?