| Niezsus a întrebat:

Dacă sperma mea este puțin transparentă e ceva grav,dar nu e foarte transparentă și când se aduna mai multa e destula de albă, deci e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Iulian2007 a răspuns:

Nu, sperma vine si cu un lichid. Deci uneori scoti prea mult lichid si mai putina spera sau invers. Inportant e ca sperma nu-i galbena sau rosie. Daca sperma are glulcoza e totul excelent. Pricum dupa un minut-2 sperma alba devine lichida si transparenta, deci nu ai de ce sa te ingrijoresti.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e dulce, nu sunt probleme.

| mi25 a răspuns (pentru darrio2007):

Doua fete:
- Oare sperma negrilor este tot alba, intreaba una.
- Nu stiu draga, zice a doua, dar stiu ca este tot sarata.
Asa ca nu exista sperma dulce.laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru mi25):

Si daca a mancat tort cum este?

| mi25 a răspuns (pentru darrio2007):

Tot nu e dulce. Estedulce doar daca are diabet?))