| Cut a întrebat:

Dacă sunt minoră și doresc să comand o jucărie sexuală de pe Glovo, curierul îmi va cere buletin la sosirea comenzii?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Glovo nu livreaza asa ceva. Poti vorbi cu maica-ta sa-ti comande de la un sex shop.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu, pentru ca e contra GDPR

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ti-ar cere?
jucariile sexuala nu sunt interzise minorilor

| Violleta2022 a răspuns:

Glovo este o firma de curieri care transporta mancare, nu jucarii sexuale laughing

| mihai69 a răspuns:

Curierul îți cere un cod pe care îl primești prin SMS.
Nu are treabă cu cartea ta de identitate (că buletine nu se mai fac de ani buni), decât cel mult ca să fie sigur că livrează pachetul cui trebuie. El oricum n-are habar ce e în colet.

| dullcat a răspuns:

Da.

| VoidEternal a răspuns:

Caută un magazin cu livrare la easybox. Problem solved.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curierii Glovo livrează mâncare/băutură, nu jucării sexuale!

| ardei2001 a răspuns:

Ai haz

| Frumusica69 a răspuns:

Buna, cred ca cel mai sigur este sa comanzi online pe: https://kupoane.ro/store/erotic24/ pentru a nu mai sta cu frica asta. Site-ul ofera Sex Shop cu Livrare la Easybox.

| RoxanaRoxy123111222333 a răspuns:

Cel mai safe e sa comanzi la easy box.
Cei de la www.eroticemporium.ro au livrare easy box sameday, dar trebuie sa ai peste 18 ani ca sa poti intra pe site

| EuFrateleMeuIsSexcsiMrr a răspuns:

Da ca vrei un vape du te la spalatorie. Da ca vrei un dildo, du te la mec.