| Ganzzo a întrebat:

As vrea sa comand niște căști de pe eMag, doar ca am 15 ani. Când ajunge curierul am nevoie de buletin sau să fie un părinte lângă mine?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie doar sa ii zici seria de buletin si atat

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti face cumparaturi pe net, cu livrarea prin curierat, trebuie doar sa ai buletin (carte de identitate), ca sa poti completa seria si nr CI.
Si eu faceam cumparaturi on-line, dinainte de a fi major.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai mie nu mi-a cerut buletinu da iatil iti spun din propia experienta am 17 ani eu decat am semnat ca am primit coletu si eu am cumparat de pe cel.ro