| TzangaaaUr a întrebat:

Daca te droghezi cand faci dragoste pt prima data mai simţi acea durere?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand ajungi in stare de "leguma" esti efectiv rupt de lumea reala si toate simturile tale sunt/devin distorsionate. Dragoste, iubire, sex, se fac doar in stare treaza deoarece altfel n-ar avea absolut nicio valoare sau "utilitate" practica. Drogurile ucid atat fizic cat mai ales psihic.

| Staind a răspuns:

Eu zic sa-ti faci o anestezie generala.

| Musique a răspuns (pentru Staind):

Locală; poate vrea și plăcere.

| DryIce a răspuns:

Ce durere? Daca simti durere e bai. Esti fata? Nici fetele nu simt durere prima data, ar fi culmea daca te doare nu mai faci si gata, no more babyes. laughing