| Boxter a întrebat:

Daca te masturbezi cu un dildo, ce se intimpla cu virginitatea? Ramane asa cum a fost?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Fizic nu ai mai fi virgina

| SameMistake a răspuns:

Virginitatea nu se poate sparge.
Ceea ce se poate "sparge" (adica RUPE) este himenul tau, care in functie de cat de elastic este si in functie de lungimea si latimea dildo-ului, se va rupe mai mult sau mai putin.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SameMistake):

Cuvantul sparta este pusa intre acele semnele " " dintr-un motiv foarte precis, dar se pare ca tu nu cunosti semnificatia semnelor, sau nu intelegi dintr-un alt motiv... laughing Pe de alta parte, in cazul in care ne referim la un dildo iti aduc la cunostinta/te informez ca dildoul fiind CILINDRIC poate avea o anumita GROSIME/DIAMETRU, deci in nici un caz nu poate avea LATIME. rolling on the floor Mai ai ceva de spus?

| corbulalbrosu a răspuns:

Dildourile sunt fabricate intro mare varietate de dimensiuni atat ca lungime (care pot fi cu 1 cap sau cu 2 capuri, in ambele capete) dar si intro gama larga de grosimi, pentru masturbare anala cat si vaginala. Pentru a nu-ti leza himenul trebuie sa-ti alegi un dildo care poate trece prin perforatia existenta in himenul tau. Folosind un astfel de dildo poti spera sa ramai in continuare "virgina" chiar daca fizic esti "sparta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de ce nu înţelege lume, ca să nu mai fii virgină trebuie să ai un contact sexual.

| Xpressurself a răspuns:

In fund ramai virgina. daca folosesti un dildo o sa ajungi sa nu te mai poata satisface nici un barbat. simplu. sa nu plangi mai tarziu ca esti frigida

| Nuvr a răspuns:

Tot o sa ramai virgina
Casa nu mai fi virgina trebuie sa aiba loc un act sexual protejat