| victoriabraghis a întrebat:

Ce se intimpla cind perzi virginitatea?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Toată viața ta este ruinată și trebuie să trăiești singur tot restul vieți...
Acum serios vorbind, nu are ce să se întâmple...

| LTAA a răspuns:

Nu mai ești virgină, simplu.

| mODIN a răspuns:

Mori

| Bøøgey a răspuns:

Mananci bataie de tac-tu.

| slenderica a răspuns:

Nu o mai gasesti niciodata.

| CryForYourLove a răspuns:

Cauti alta pe mercador

| Roxanna112345 a răspuns:

Pai ti se rupe himenul si pur si simplu nu mai esti virgina.Virginitatea se pierde in urma unui act sexual.Ea se pierde atat fizic, cat si moral. Fizic prin ruperea himenului si prin modificari hormonale si moral prin fapul ca te maturizezi si gandesti altcumva, Schimbarile astea sunt rareori in rau.In mod normal maturizarea si toate celelalte sunt in sens bun.