| Aldutssss31 a întrebat:

Dacă un băiat a fost obișnuit sa însele începând cu prima lui relație(14 ani)pana in prezent (25),nu a stat mai mult de câteva săptămâni fără sa-și însele iubitele se va schimba vreodată sau e o cauza pierdută?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu prea, ii place distractia si a inteles ca omul NU este proiectat sa fie monogam

| Violleta2022 a răspuns:

Inselat la 14 anisori?
Ce anume?
Ca la varsta aia era copilas mic, inca nu intrase nici la pubertate... despre ce fel de inselat vorbesti aici, mintit parintii, colegii, profesorii?

| sierra1 a răspuns:

Tu ne intrebi despre tine dacă ești sau nu o cauză pierdută? De unde păcatele noastre am putea ști?

... in orice caz, e clar că incă nu ți-ai intâlnit jumătatea!

| Emilian65 a răspuns:

Nu se va schimba niciodată.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Lupul își schimba parul dar năravul ba.
Persoanele care inseala o data, o sa înșele și a doua și a treia oara etc.
Pentru ca le este în " instinct " când se plictisesc, poc alta.
Dacă treci prin situația respectiva, încearcă să nu te atașezi prea mult și vezi totuși dacă " se schimba", însă cel mai bine este sa te despărți de acesta.
( # sunt scârboase persoanele care înșeală), poate și cu tine a înșelat-o pe alta.

| RIGeorge a răspuns:

Depinde de baiat, eu de exemplu eram bagabont mare inainte, in generala, la liceu, la facultate aveam 2-3 iubite inselam dar acum cand sunt cu cineva numai pot face asta, nu stiu.