| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat care foloseste prezervativ ejaculeaza odata in prezervativ si isi continua actul sexual cu acelasi prezervativ, exista riscul ca sperma sa iase din prezervativ? fundita

Răspuns Câştigător
| JulieAndreeaB a răspuns:

Nu, dar este mai indicat sa incheiati actul sexual.

6 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Sa fisurat sigur.
Deci... da poate iesi foarte usor din prezervativ.

| niko a răspuns:

Cum vrei ma sa iasa? Crezi ca zboara din prezervativ?laughing)
Trebuie sa aiba penisu' cat un deget ca sa iasa sperma din prezervativ laughing)
Hai ma ca esti culmeastraight face

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cea mai proasta intrebare pe care am vazut-o pana acum.bai copile, dupa fiecare numar iti arunci prezervativul fiindca se umple cu sperma.

| BaByTzZa a răspuns:

Nup doar daca nu s-a rupt:? daca s-a rupt da daca nu nu este nici o prbwinking

| unarab40 a răspuns:

Din moment in care il scoate poate da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o sa ai parte decat de niste lapte batut, ambalat intr-o punguta de latex.