| anonim_4396 a întrebat:

Cand o fata ignora un baiat nu vorbeste cu el chiar daca se cunosc de mult timp, si nici nu il saluta... ce inseamna asta? cer parerea unei fetebig grin

7 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu ii place baiatu resp, sau nu ii place comportamentul lui.Sauuuu are prieten si nu vrea sa se bage in seama cu alti baieti thinking

| Onn3 a răspuns:

Probabil nu vrea sa se complice si nu te vrea, dar nu te lasa arata-i ca o placi si vreis a fi cu ea

| puisor98 a răspuns:

Pai asta e logic draga inseamna k nu e interesata de loc d acel baiat sau ca nu-i face placere sa vb cu el exista si posibilitatea sa-i fi facut ceva care a cam deranjato destul de tarewinking

| Luuisaa16 a răspuns:

Da...ori te place si te evita, ori e suparata pe tine! Cred ca cel mai bine vorbesti cu ea si eventual sa iti ceri scuze pentru ce ai facut. PS: de obicei o fata se supara si de la lucruri marunte precum: nu o saluti sau nu o bagi in seama, nu o suni sau in cel mai rau caz te-ai dat la alta cand ea te-a vazut. Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu:nu o intereseaza acel baiat.Numai bine.

| Cancerigen a răspuns:

Si-a gasit gagic. sad Chill, o sa revina ea la tine.

| mirela15 a răspuns:

Pai ori ai facut ceva, ori na-ai facut ceva ori put si simplu nu are chef de nimic! ar trebui sa vb cu ea si s-o intrebi ce aresau poate are probleme.trebuie sa o intelegi