| anonim_4396 a întrebat:

De ce baiatul care ma place (stiu sigur de la prietenii sai si e vizibil si din comportament) ma ignora? La inceput nu stiam ca ma place si nici nu mi-am dat timp sa il cunosc dar acum ca stiu mai multe despre el am inceput sa simt ceva pentru el... Oare si-a dat seama ca il plac? De ce ma ignora si mai ales de ce nu imi spune ca ma place? Suntem prieteni buni si ne stim de 3 ani.

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate ca si tu il ignori si crede ca nu il placi...

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Uneori si eu l-am ignorat dar doar pentru ca eram suparata pentru ca si el facea cateodata asta sau incercam sa il uit pentru ca nu eram sigura de sentimentele lui...

| Alexandru0007 a răspuns:

Ii place sa se joace cu tine.nu cred ca e serios

| neutrino a răspuns:

Asa iubeste el, asa se simte el bine!

| oprescudorin11 a răspuns:

Cu cat va trece mai mult timp, cu atata veti ramane mai 'prieteni' doar.Cineva trebuie sa 'sparga gheata'.

| Exilee a răspuns:

Nu stiu de ce, dar vreau sa-mi dai un sarut frantuzesc. Unul dupa care il prelungim la 2, apoi la 3, apoi la 5 si tot asa pana formam un sir Fibonnaci de sarutari si imbratisari. Ce spui? raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Huh?!

| anonimus321 a răspuns:

Poate e prea timid sau poate nu stie ca il placi si ii e frica de o posibila respingere din partea ta. Vorbeste cu el, spune-i tu prima ca-l placi si intreaba-l daca si el te place pe tine! Succes si numai bine!

| iiiiillllllooooovvvveeeeyouuuuuu a răspuns:

Buna.poate e timid si nu are curaju Sa iti spuna si in Fata ca te Place. Daca si tu il placi incearca Sa faci tu primul pas ..altfel Poate o Sa regretati Amandoi Mai tarziu..Deci bafta si sper Sa va spuneti si in Fata ce simteti!