| masly a întrebat:

Care e sansa ca un baiat de 16 ani sa se indragosteasca de o fata si sa fie ca ea toata viata fara sa o insele sau sa se plictiseasca de ea?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ultima o implica obligatoriu pe penultima. Daca s-a plictisit de tine fi sigura ca te va insela.Sau daca ai noroc si el bun-simt iti va spune in fata ca relatia s-a terminat si ca vrea sa fie cu altcinevawinking
In general la 16 ani nu cauti dragostea ca baiat.Mai mult distractie.Au ei timp apoi sa se indragosteascahee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde ce fel de fata happy. Dar ce are asa de sperial de il vrei doar pentru tine, pentru toata viata?

| anaid a răspuns:

Hai sa zic pe litere sa se inteleaga mai bine, deci la partea cu "se se indragosteasca de o fata" 100% e forte probabil,"sa fie cu ea toata viata" 50% nu se stie niciodata "sa fie cu ea toata viata fara sa o insele"0. 00% este imposibil, improbabil cum vrei sa ii spui, care nu e de acord cu mine sa ridice manalaughing "sa se plictisesca de ea"85% se mai plictiseste omul deci este probabil.
si toate intrebarile in una singura dupa mine e o sansa de 3% cu adaosuri asa ca nu vad sanse prea mari

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E posibil. Vorbesc in cunostinta de cauza, dar sa stii ca de multe ori unde nu greseste unul, o face celalalt pana la urma. Si de obicei o face cel care se teme cu voce tare mai des decat e cazulwinking Asa ca ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa te plictisesti tu prima, desi acum e simplu de zis "niciodata". Mai sunt si oameni care nu "iubesc" doar pe "termen scurt". Si am intalnit situatii, si de varsta mea si de varsta parintilor. Si bunica-mea a avut un singur barbat toata viata. Deci tu ocupa-te de prezent, important e cum te simti acum, chiar daca te minte.

| ceco a răspuns:

| Summer Memories a răspuns:

Toata viata?

Nu se poate, totul are un sfarsitwinking

| alinutzacodruta a răspuns:

Pfff, la varsta asta nu le arde baietilor de relatii de lunga durata big grin

| CosminRo a răspuns:

Eu nu inteleg de ce toata lumea zice ca nu e posibil? Ba e foarte posibil si nu neaparat timpu trebuie sa schimbe tot. Daca e dragoste orice e posibil asa ca nu mai descurajati fata degeaba.

Eu iti zic doar sa ii urmezi inima si sa ai grija de iubitu-l tau.

| freakkidooo a răspuns:

Hmmm... depinde foarte mult si de fata... dar totusi.slabe sanse.straight face

| masly explică:

Pai santem de 6 luni jumate impreuna si il iubesc mmmm :X si imi zice mereu ca nu o sa se desparta de mine niciodata, ca nu o sa se sature...am incercat sa i explic ca ca timpul totul se schimba dar el zice ca e diferit ca no sa ma insele niciodata si nu o sa se desparta de mine niciodata... oare se poate intampla astabig grinbig grin?

| SnicK a răspuns:

30 %
Succes.
Depinde si de voi.

| baietzelu a răspuns:

Sa il surprinzi in fiecare zi cu ceva nou, cam greu si sa ii fii fidela.Cam dificil raspuns, ca e pentru toata viata, esti sigura ca vrei pentru toata viata?happy

| Mariusrap91 a răspuns:

:rolling on the floor :rolling on the floor :rolling on the floor :rolling on the floor
Glumesti? Normal ca nici una. Tatal meu si mama mea sunt impreuna de la 18 si 17, dar chestia cu inselatu' nu este posibila. Asa ca viseaza in continuare. Toata viata? :rolling on the floor :rolling on the floor :rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soldatul ideal, pardon, sotul ideal, daca-l gasesti da-i si adresa mea te rog frumos, ii fac o poza si ti-l dau inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sansa de a se intampla ce ai intrebat tu adineauri e de 1% happyde ce!? Pentrcuca el avand aceasta varsta fargeda are impresia ca totul merge ca uns dar nu e asa. Dupa o luna sau 2 se plictiseste si vede ceva mai interesant...deci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu!

Baietii la varsta asta sunt foarte schimbat-ori cu sentimentele, nu vezi ca si la 20-25 de ani inca nu sunt decisi, d-apoi la 16 ani?
Depinde de la o persoana la alta.
Caut imposibilul, nu-l vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani cred ca este de -1%. Vezi tu, daca un baiat nu realizeaza la timp faptul ca toate femeile sunt la fel in afara de una, nu va stii sa se opreasca atunci cand o va gasi pe aceea iar daca durerea din tinerete, cand iubesti cam tot ce misca sau ti se pare interesant trece relativ usor, cea de mai tarziu cand incepi sa realizezi anumite lucruri si mai ales dupa casatorie, daca se intampla, este groaznica pentru ca nu mai pierzi doar un iubit, iti pierzi familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 la 1 milionstraight face. am sperat si eu ca voi gasi asa ceva si cred ca m-am inselat, de fapt am avut iluzia asta si acum regret.fii cu picioarele pe pamant si nu te gandi ca exista basme pentru ca te va durea atunci cand ai sa fii dezamagitasad. am realizat ca fericirea adevarata nu exista, sunt doar iluzii trecatoare.nu vreau sa te descurajez, doar ca ti-o spun din experienta:am intalnit si eu un baiat cu care credeam ca voi ramane toata viata si, chiar si dincolo, dar, n-a fost sa fie, si nici nu va mai fi.fii atenta si nu face greseli, fii spontana, iubitoare, de incredere si, respecta-te.asta este cel mai important.ai grija de tine!>big grin