| anonima19 a întrebat:

Daca un baiat ii cere la o fata sa ramana amici dupa ce se despart imediat si find tine enorm demult la ea si ea la el... se poate sa tina o amicitie? si sa fie decat o amicitie intre ei? dar cand iasa undeva iasa decat ei2 fara nimeni... ce inseamna asta ca eu am o banuiala... ast ras voastre a multumesc v-am pupat:*:*:*

Răspuns Câştigător
| copilashu1 a răspuns:

Mmm... daca sau despartzit recent un prea pot avea o relatzie de amicie pentru ca sentimentele lor sunt f puternice si se pot rani unu pe altu...

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, trebuie sa ai incredere in pers iubita, numai asa poti razbi, daca ar fi fost cu fosta nu mai ar fi avut o relatie cu tine.nu te panica si nu te grabi sa iei vreo decizie pripita, acum tu esti iubita lui... tu esti in prezent, ea e in trecut, nu e nimic rau in a ramane amici, insa totusi nu subestima total, ca nu se stie de unde sare iepurele, dar fi increzatoare.

| LuS[z] a răspuns:

S-ar putea sa tina daca cei doi isi gasesc fiecare pe altcineva

| mariazet45 a răspuns:

Cred ca ai o banuiala ca acest baiat inca o iubeste pe fata, dar nu face presiuni asupra lui si lucrurile se vor aseza intre ei, s-au despartit din dorinta altora nu a lor si tot cauta momente sa se impace, spune-le sa aiba grija ce fac pentru ca e in joc fericirea lor

| Deedy a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa fie decat amicitie daca cei doi se plac "enorm de mult"...