| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca te place si sta cu tine la scoala se baga in seama cu tine dar mai sta si cu alte fete ce sa cred? Adica mi s-a spus de la cateva persoane ca se vede ca lui ii place de mine, dar nu sunt sigura. Si mie imi place de el dar si eu si el devenim mai timizi cand e vorba de "dragoste". Ce ar trebuisa fac. Adica eu nu ma prea bag in seama cu el adica doar uneori ca nu stiu ce sa zic. Chiar nu stiu ce sa fac sau sa cred. Putin ajutor sau un sfat?! Funda:-)

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa si pe tine, de ce nu? Zambeste-i frumos, poate ca tu ai sanse mai mari sa fii cea aleasa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te place pe tine si ii plac si altele. Oamenii nu orbesc atunci cand plac pe cineva, pot place mai multe persoane in acelasi timp.

| alexutz222 a răspuns:

Eu zic. Sa lasati orgoliul deoparte :3 daca el vrea vrea sa fiti impreuna va face el primult gest sau asa, si referitor ca el sta cu mai multe fete. nu cred ca afecteaza cu nimic adica pentru mine daca stau pe sala la liceu si vorbesc si cu alte fete asta nu inseamna ca vrea sa fie cu mai multe sau ceva de genu. pur si simplu sunt amici :3