| marianaustroi a întrebat:

Dacă un băiat ma cheamă la el acasa sa ne uitam la un film ce inseamna ce vrea sa facă ce intenții are avem ambii 17 ani ne cunoaștem de 5 luni

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Asta imi aduce aminte de un banc, se rezuma cam asa: "ce ma fac?!? ca m-a invitat la film, iar eu nu sunt epilata inghinal".

| sofisis a răspuns:

Aveti o relatie sau vrea sa fie primul asa, ca i s-a pus lui pata sa fie primul?

| marianaustroi explică (pentru sofisis):

Suntem colegi Dee clasa prietanim asa si asa

| sofisis a răspuns (pentru marianaustroi):

Adica vrea doar sa fie primul si atat?
Aiurea...sincer. Nu crezi ca meriti si tu ceva mai bun? Care macar sa te placa, nu doar sa vrea sa te?

| Pool77 a răspuns:

Pana la urma, cum a zis o pretena de amea laughing)

"Pana la urma, de ce sa nu ma duc? Beau ceva gratis, eventual mananc ceva gratis, mai si vad un film fain e si caldura, iar dupa daca nu vreau sa ma *** cu el, nu ma *** si aia e"
Decizia e in mana ta, sa stii. Dar nici un baiat nu cheama o fata doar asa la el acasa.

| ShamelessQboy a răspuns:

Vrea sa te ****, întrebarea este, tu vrei?

| marianaustroi explică:

Dar el de multe ori îmi spune ca vrea sa fie primul

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru marianaustroi):

Atunci clar, o sa incerce sa se culce cu tine. Ai putea sa vorbesti deschis despre asta cu el, daca esti sigura ca vrei sau ca nu vrei, sau sa lasi sa vezi cum merg lucrurile, daca te tenteaza, totusi, dar nu esti sigura.