| BabyThisIsMe a întrebat:

Daca un baiat ma ignora o perioada(o zi, 2, 3 ) si dupa aceea te baga in seama, devine mai sensibil(face gesturi specifice ca te place etc) si tot isi schimba comportamentul, insemna ca ma place sau nici el nu stie ce simte?

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Te place.
Pleaca pentru ca tu nu ii dai niciun semn ca il placi si crede ca nu are rost sa bata intr-o usa care nu i se deschide.
Dar te place atat de mult incat nu rezista fara tine si zice sa mai incerce o data, poate are noroc.
Da-i si tu semne ca il placi! Si totul va fi frumos!
Te pup.
Sucees!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna,am o problema asemanatoare! Te place numa vrea sa vada cum reactionezi!

| RzVq a răspuns:

Poate te place adica incearca sa il bagi si tu inseama pe el adica vazand ca tu nu il bagi in seama poate zice ca nu iti pasa de el si poate de aia nu te cauta o perioda de timp...
Incearca nu ai nimic de pierdut.
Bafta!