| CristinaElena96 a întrebat:

Hei TPU, voi ce credeti despre un baiat care vine si va cere numarul[pentru fete], se baga in seama cu voi dar cand vorbiti prin mesaje e foarte rece?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Eu as crede ca a vrut sa isi demonstreze siesi sau celorlalti ca te poate cuceri oricand. Odata ce tu ii dai numarul de telefon si te arati interesata de el, misiunea este indeplinita.
Prin mesaje nu va vede nimeni, deci nu mai e atractiv pentru ego-ul lui.
Desigur, nu il cunosc, iar posibilitatea sa ma insel e destul de mare.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiat de cartier, maret, dar cam prostut. E cocos, dar nu prea stie sa vorbeasca.

| DaYannaDG a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faca misto...happy

| Dydy95 a răspuns (pentru DaYannaDG):

Ba nu straight face

| Dydy95 a răspuns (pentru DaYannaDG):

Inseamna ca el crede ca te poate cuceri cu indiferenta.Nu il sufoca cu atentie ca sa nu se creada prea important.

| chazzZ a răspuns:

Prin mesaje se pot intelege lucrurile foarte gresit deoarece lipseste tonalitatea cuvintelor transmise! In plus se foloseste un limbaj de scriitor/cititor care e mai rece/distant.

| Zerosapteoptsasetrei a răspuns:

Eu zic ca e un fustangiu din asta' care nu vrea de cat s*x, iti dau un sfat :"Nu mai da numarul tau oricui" o sa fii luata de fraiera.Mereu am urat prostiile asta si mi s'au intamplat de multe ori, eu nu bag in seama.El vrea sa faca doar misto!

| CristinaElena96 explică (pentru Zerosapteoptsasetrei):

Am uitat sa precizez ca il stiu, am vb destul de mult cu el, fata-n fata e destul de ok tipul, stie sa converseze iar prin mesaje e yawn