| MagicDream a întrebat:

Hei, daca un baiat se uita insistent la mine si foarte des, chiar si daca il observ, dar nu ma baga deloc in seama, inseamna ca ma place sau doar face pe interesantul? Pentru ca nu vad ce te-ar face sa te uiti atat la o persoana, dar sa nu o bagi niciodata in seama. A baiat timid nu prea arata, dar nici nu am de unde sa stiu daca e sau nu...dar, dupa parerea mea, o persoana timida nu se uita asa lung in ochii tai cand o observi...

Răspuns Câştigător
| yoda1verde a răspuns:

Daca baiatul nu isi scrie pe frunte "te plac" voi nu intelegeti nimic.Limbajul corpului e foarte important, vezi daca se comporta diferit cand e in preajma ta.Omul poate te place nebuneste dar e prea timid si prefera sa nu "riste" sa se faca de ras. Vorbeste cu el. femeile vor egalitate intre sexe asa ca mai trebuie sa faca si ele primul pas.Cine stie poate iti vei gasi jumatatea, poate e ceva trecator dar macar o sa stii.In loc sa pui intrebari pe TPU mai bine te-ai baga in seama cu el.Bafta

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

De ce ar vrea să pară interesant dacă nu te place?