| AdrixNattyXoXoX a întrebat:

Daca un baiat se uita la tine si iti zambeste inseamna ca ma place? Nu stiu sigur deoarece chiar il plac si aseara am avut un vis ciudat ca eu sunt cea de care il place. Ajutor... Va rog!

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

laughingNoi zambim ca prostii la toate fetele frumoase.
Exista 3 posibilitati.
1.Zambeste (rade ) de tine.
2.Zambesti (rade ) cu tine.
3.Te place happy sau arati bine si ii place ce vede.
2.

| cristyblondu a răspuns:

Poate sa fie un zambet in semn de amicitie dar poate fi si un semn ca te place. asta trebuie sa aflii uhappy

| Darria a răspuns:

Daca se uita la mine nu te place pe tine laughing ai pus gresit intrebarea...anyway, baietilor le vine greu sa isi exprime sentmentele si le e rusine sa le zica fetelor daca le place de vreuna, deci asta poate fi un mod indirect de a iti zice ca ii place de tine tongue