| anonim_4396 a întrebat:

Sall all!love struck.Am o intrebare dka un baiat se uita la tine de multe ori in ora(la scoala) si zambeste uneori inseamna ca te place?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, da, normal ca da. te admira mult saracu' baiat. du-te si vb cu el, ca sigur nu mori. daca u nu il placi, soarta. deci, iti zic, chiar te PLACE.

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

E topit dupa tine smug

| batmobile a răspuns:

Nu neaparat...o colega a crezut acelasi lucru despre mine, dar eu ma uitam la tabla(banca ei este fix in dreptul tablei cu creta si mai intorcea capul spre mine) iar eu zambeam din cand in cand pentru. ca faceam glume in timpul anumitor ore cu un amic...ce ciudat a fost laughing a inceput sa-mi fie jena sa ma uit spre tabla happy

| Khushi a răspuns:

Da,cred ca da.

| asdfghjkl24 a răspuns:

Da cateodata e nervos si injurastraight face.tot ma place?

| asdfghjkl24 a răspuns:

Da cateodata injurastraight face

| andreyamica a răspuns:

Cam da love struck, si un baiat face acelasi lucru cu mine, :X