| PrYnTzZeSicCa a întrebat:

Daca un baiat te iubesc cu adevarat, il va deranja aspectul tau fizic!? Ma refer de exemplu la marimea sanilor..sau chestii de genul! happy Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Nu nici vorba, si verisoara mea are sanii mici si baiatul cu care este el acum o iubeste asa cum e ea iar sora mea este cam slabuta si are prieten de aproape un an. Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti tu, dar ai grija sa te comporti cum trebuie cu acel baiat ca sa-i placa sufletul, daca ii place sufletul, cum te comporti si cum gandesti nu prea cred ca se va uita ca ai tu sanii mici sau altceva.

Multa bafta si sa ai grija de tine :*`!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

NU CONTEAZA! Sufletul este pe primul loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face o mare greseala daca tine cont de aspectul fizic, nu ca nu ar conta cat de cat, dar 80% conteaza sufletul omului

| Fantastic7 a răspuns:

Ai raspunsul chiar in intrebare... Daca te iubeste cu adevarat inseamna ca a trecut peste toate defectele tale.

| Damnnn a răspuns:

Corpul nu dar fata da. (parerea mea)