| CatDeLuna001 a întrebat:

BUNA! Am o intrebare pentru cei care cred si stiu ceva de destin/soarta si chestii de genul... e un pic ciudat dar voi trece direct la subiect. Eu am inceput sa ies cu cineva care este exact ca un baiat din visele mele de cand aveam 12-17 ani. NU ma refer doar la aspectul fizic. Inseamna ceva? Multumesc anticipat de raspuns!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că această întrebare nu își are locul la această categorie.
Acum că poți să îl asociezi cu un personaj din visul tău și acesta să semene într-o oarecare măsură poate fi pură coincidență.
Probabil ai dat, spre norocul tău peste un băiat la care ai visat că ai vrea să fie în acest fel și din pricina dorinței tale atunci ai și visat cum ar fi acel băiat și spre norocul tău acest vis s-a îndeplinit.

| OldSoul a răspuns:

Poate insemna ceva, sau poate sa nu insemne nimic, totul depinde doar de tine ce legaturi faci intre acele vise si el.

| Hevnoraak a răspuns:

Cand dormi subconștientul tău se folosește de amintirile și emotiile care le-ai avut pe parcursul vieții ca să creze o situație care tu ai dori mai mult sau mai putin să se materializeze.
El e capabile sa ia multiple amintiri si sa le redea întrun "film" impecabil dar totodată când urmarești "filmul" subconștientul deaseamena te face să crezi că ceea ce vezi e real.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Cred ca e de bine. Dar conteaza persoana in sine daca te simti bine in preajma ei nu neaparat ca ai visat-o inainte.

| CaziPloaie a răspuns:

Am citit ca un vis este format din 3 parti, trecut, prezent si viitor si gandeste-te acel baiat din vis era perfect pentru tine, eu zic ca l-ai gasit, de accea te intalnesti cu el!