| Sara2 a întrebat:

Exista om care sa nu se fi masturbat niciodata? femeie, barbat orice

Răspuns Câştigător
| GheNsS a răspuns:

Nu nu exista femei sau barbat normal care sa nu se fi autosatifacut niciodata. Este imposibil, este ceva omenesc...nu te uita in gura celor care zic ca nu deorece in toate testele de acest gen 80% din 1000 de oameni neg acest lucur.
Pentru o informatie generala fete de obicei neaga acest lucur dar realitatea este foarte departe, din toate procentele si testele sa domonstrat ca pe planeta asta femeile 85% se autosatisfac zilnic! Insa barbati au un procentaj mai mic doar 63%.

| MissDyDee a răspuns (pentru GheNsS):

Eu fac parte din celalalt 15% atuncilaughing.oi fi anormala mai stiilaughing

| GheNsS a răspuns (pentru MissDyDee):

Poate da poate nu...cred ca nu, macar odata in viata ta ai facut acest lucru nu vb de prezent! Dar oricum nu zic prosti scrie peste tot si sa demonstrat de 10000 si una de ori ca majoritetea neaga etc. Acum fiecare cum crede, asta e adevaru n-are rost sa traim intr-o eroare.

| MissDyDee a răspuns (pentru GheNsS):

Nu as avea niciun motiv sa mint. daca minteam nu mai veneam sa zic aici ca nu am facut...mi-am inceput viata sexuala la 18 ani cu actualul prieten si sincer nu am avut niciodata nevoie de altceva decat de el... vrei sa crezi bine nu vrei e treaba tahappy.eu am fost cat se poate de sinceralaughingmai sincera de atata jupoaie-ma si n.am cum sa fiulaughing

18 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Maicutele laughing

Apache
| Apache a răspuns:

Sincer ma cam indoiesc....hai inteleg cand apartii de o secta anume, sau esti intr-o societate in care chestia asta se pedepseste!
Fun fact nr 1 : In indonezia daca te masturbezi risti pedeapsa cu moartea....mda
Dar toata lumea a fost adolescenta ma...si in perioada asta practic iti da sangele pe nas de la hormoni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu. Toți mai trag o labă când simt nevoia.

| Hash001 a răspuns:

Pai lumea se masturbeaza caci nu au posibilitatea de a face un act sexual si nu este nicio rusine, asa cred eu. Doar la 11-12-13 ani nu o sa faci sex caci este foarte periculos, o varsta foarte mica si recurgi la acest gest pentru binele tau.

Adultii care nu au posibilitatea sa faca sex ca sa evite violarea.

| MissDyDee a răspuns:

Eu nu tin de nici o sectalaughing si totusi nu am facut-o niciodata si nici nu ma incanta ideea de o face atata timp cat are cine sa ma satisfaca n.am nevoie de mine sau de diferite obiectele care sa ma ajute sa ma satisfac...si am 20 de anilaughing

| codrinstefan2103 a răspuns:

Am mari îndoieli. doar cei care fac parte dintr-o sectă sau formațiune religioasă și-s prea captivați de povești și basme. În rest. cine nu recunoaște sigur se masturbează înzecit decât cei care recunosc acest lucru.

| oAnonim a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. iubita mea este virgina si nu cred ca s-a masturbat nicioata

| DomnulPinguin a răspuns:

Adica? Eu am 18 ani si nu am facut asa ceva

| GheNsS a răspuns (pentru DomnulPinguin):

Inseamna ca ai probleme hormonale, du-te la medic!

| DomnulPinguin a răspuns (pentru GheNsS):

Esti nebun omule doar aia nebuni la cap isi belesc p... continuu

| GheNsS a răspuns (pentru DomnulPinguin):

Adica aproape toata lumea din universul asta e nebuna la cap? .....am inteles tu esti special si pur ....mai stiu deastia

| Kcatalin_basea_1991 a răspuns (pentru DomnulPinguin):

Pe bune...ori nu ai maini.ori organ sexual..ca nu stiu ce esti fata sau baiat laughing))

| IMC90 a răspuns (pentru DomnulPinguin):

Zi zau cu limba-ntre dinti
Si apoi treci la loc, ai nota 2.

| Original1992 a răspuns:

Eu da, nu am incercat si nu cred ca am nevoie de asta happy

| AlexzMkD a răspuns:

Da...Chuck Norris laughing))))
Glumesc, eu am 13ani si nu am facut asa zisa Masturbare sau Autosatisfacere sau "LABA" cum zic unii birjari!