| Florin1303 a întrebat:

Daca un caine are un act sexual cu o femeie si ii ejaculeaza in vagin,ea poate sa ramana insacprcinata? Si daca da, ce fel de pui naste? Stiu ca este o intrebare ciudata dar sunt curios.Va rog fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU se poate naste o fiinta intr-un asemenea caz ca si cel prezentat in intrebarea ta din cauza incompatibilitatii genetice. Spermatozoizii existenti in sperma canina sau a altor mamifere daca ajung in uterul unei femei indiferent prin ce mod, NU pot/ Nu au capacitatea de a fecunda ovulul uman/feminin din cauza diferentelor enorme privind forma/structura cromozomiala si cea genetica. big grin

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, femeia nu poate ramane gravida.

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu poate sa ramana insarcinata, posibil in schimb sa faca o infectie.

| asdfq a răspuns:

Varcosgai face, clar