| Iuuuulianaaaaa a întrebat:

Voi cum ați reacționa dacă un prieten/o prietenă v-ar spune pe internet „Lasa-ma in pace că sunt în vacanță"? Mie mi-a spus o colega pe Messenger.

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă e într-adevăr prietena, nu contează unde e, ci îți răspunde și ii face placere sa vorbească cu tine. Dacă e o cunoștință, atunci îți poate răspunde asa. Ideea e ca un prieten adevărat nu vorbește asa. Un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.

| WaterDrop a răspuns:

As sparge browserul apoi mi-as baga piciorul in butonul de Shut Down si as cobora furios toate cele zece trepte pana la strada, unde as cauta nervos o persoana reala cu care sa ma imprietenesc.

| anamariarot a răspuns:

Eu nu l-aș mai căuta laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

"Click dreapta delete da-te-n mortii ma-tii nu stam la discutii"
Asta as facewinking

| Emmy567 a răspuns:

Nu i as mai scrie niciodata. Nu merita sa iti pierzi timpul cu persoane care au chef de tine asa, din cand in cand.