| TIb a întrebat:

Daca ma inteleg destul de bine cu o fata si vorbesc destul de mult cu ea, dar de cateva zile nu pre ma mai baga in seama, inseamna ca ma place? Ar trebui sa o intreb daca ma place?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Te besk a răspuns:

Cred ca a aflat ceva despre tine ce nu ii place si s-a dezgustat. Dar fa primul pas mergi tu la ea si du-o intr-un loc unde puteti fii doar voi doi.Si sarut-o nu ii spune nimica, doar sarut-o si gata.Si daca reusesti sa treci peste acest pass atunci cauta-ma pe andreutza_iloeyou_forever15@yahoo.com si spune-mi cum a fost!

Succes
Bafta
Iti tin pumni kiss

| silver19 a răspuns:

Nu neaparat straight face eu stiu ca daca te place din contra, se baga si mai mult in seama cu tine... mai bine intreab-o dc e indiferenta de la un timp cu tine.

| вяυηєтнα a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi pe ea daca te place...sau sa ii spui u ca o placi si iti dai seama dupa cum reactioneaza:p:d

| mariaw a răspuns:

Spune-i tu ca o placi, si dupa cum reactioneaza o sa-ti dai seama daca-ti impartaseste sentimentele