| Radandam a întrebat:

Daca vreti sa faceti misto, puteti evita intrebarea.Cum să îmi masturbez prietena să o fac să aibă orgasm? Vreau sa o fac cât mai bine, să o ud cât mai rău.Astept rapsunsuri de la voi, fără jenă.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu limba, direct pe clitoris.

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul masturbarii incercati sa priviti/urmariti un film erotic.
Succes!

| mihai69 a răspuns:

Cel mai plăcut mod? Cu limba, prietene.

| simpluone a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi pe ea asta!

| DanyDav a răspuns:

Un dildo delicat in pasarica si limba jucause la clitoris.
Succes.

| Patronu1 a răspuns:

Ai grija sa ii stimulezi clitorisul și sa ai degetele umede în permanenta când o atingi acolo. Bafta!

| Anonim2136493 a răspuns:

In primul rând, ea trebuie sa se simtă confortabil cu tine și sa se relaxeze ca sa o poți aduce la orgasm. Din moment ce ai pus întrebarea, probabil ca sunteți încă la început. Ca fată, nu ma simteam deloc in largul meu in primele dati când iubitul meu ma masturba deși eram de foarte mult timp împreuna, și asta pentru ca na laughing e ceva nou și ești obișnuita sa faci asta singura rolling on the floor Se remediază in timp, acum nu mai poate scăpa de mine rolling on the floor Ti-am spus lucrul asta pentru ca nu e neaparat vorba ca faci tu ceva greșit, poate ea se simte stânjenită și de asta nu se uda suficient de mult sau nu ajunge la orgasm.

In al doilea rând, sunt atât de multe lucruri pe care le poți face ca sa aibă orgasm încât nu știu cu care sa încep.

1. Personal, și eu și iubitul meu preferam sa stam unul in brațele celuilalt când ne masturbam, pentru ca totul devine mai intim și nu e un act așa,, lipsit de sentiment’’. Poti sa stai tu in fund, ea întinsa și cu capul pe picioarele tale, cu o mâna sa o mângâi pe față, pe corp etc. și cu cealaltă sa faci treaba laughing O poți și săruta din poziția asta și va veți conecta și mai mult in timp ce ii faci.

2. Pui saliva (nu doar la început, ci de oricâte ori e nevoie)

3. Apoi, e foarte important sa începi ÎNCET și foarte puțin apăsat masajul clitorisului. După, crești treptat in presiune și mișcare. Poți alege sa crești și doar in una dintre ele. Spre exemplu, începi încet in mișcare și presiune, apoi crești ușor doar presiunea, iar când vezi ca se apropie de orgasm crești și mișcarea, dar nu la modul abundent pentru ca va provoca durerea și nu vrei asta.

4. Dupa ce ai sărutat-o, i-ai spus lucruri frumoase, ai mângâiat-o și vezi ca s-a încălzit puțin ii introduci un deget/mai multe in vagin. Și aici trebuie atenție, începi cu un deget, dacă ea îți cere mai mult ii dai mai mult (doua degete, iar dacă cere iar ii dai trei), dar dacă ea nu cere, nu ii baga direct 3 degete... Dacă ai degetele suficient de lungi ii vei simți punctul G rolling on the floor Ala e cheia succesului tău. Introduci degetul, ajungi la punctul G (se simte ca o umflatura), masezi puțin, scoți degetul și tot așa. Sau introduci degetul pana la punctul G și il masezi doar pe el. In felul asta va avea nu doar orgasm, ci și Squirt sau Crampie, in funcție de norocul tăuwinking

Acum ca ți-am zis ce e bine sa faci, îți voi spune și ce sa NU faci.

1. Nu pune presiune prea mare pe clitorisul ei dacă nu e încălzită încă, ii va crea durere și s-a cam dus tot.

2. Încearcă sa nu fii genul care o atinge doar cu mâna acolo. Sarut-o, îmbrățișeaz-o, spune-i ceva romantic etc. Vrei sa o faci sa se simtă apreciata, nu un simplu obiect.

3. După ce are orgasm nu sta ca fraierul sa te uiți la ea. Strânge-o in brațe strâns ca sa se simtă și mai bine.

Și un mic sfat. pune un prosop sub fundul ei înainte de a începe masturbarea, pentru ca dacă are squirt îmi vei mulțimi mai târziu rolling on the floor

Scuze ca am detaliat atât, dar e important ca voi bărbații sa auziți măcar o data și ce își doresc femeile cu adevărat rolling on the floor

| TheGentleman a răspuns (pentru Anonim2136493):

Mă mir că nu i-ai spus să-și taie unghiile rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Anonim2136493):

Si daca e virgina? ca altfel nu ar vrea doar s-o masturbeze

| Anonim2136493 a răspuns (pentru Goete):

Virgina sau nu fiecare fata vrea sa fie și masturbata rolling on the floor Dacă e virgina sari de partea cu introdusul degetelor și faci restul. Spor! laughing

| QWEFHJKOASDVHJOVASDFHJIODBASFV a răspuns:

Dai limbi la scoica