| AlexAlba a întrebat:

Dati-mi niste idei trasnite cu ce sa fac la scoala ca sa atrag atentia fetelor, colegilor si profilor(nici chiar sa ma dea afara din scoala ) astept idei nebune de-a dreptu rolling on the floorwinking

8 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Te dai cu capu de pereti pana cazi lat

| Psihoyounger a răspuns:

Participi la o olimpiadă şi te străduieşti să ai rezultate bune. Ştiu că nu e asta ceea ce aştepţi să îţi spunem, dar crede-mă că aşa vei atrage atenţia tuturor şi mai mult de atât, într-un mod pozitiv!

Psihoyounger

| mada_9093 a răspuns:

Buna! sa invetilaughing glumesc orice ai face nu trebuie sa te da mare si tare ca atunci o sa atragi atentia dar nu intr-un mod admirabil fa ceva ce sti ca ar putea sa te faca popular
sper ca te-am ajutat
succes!

| Loryoficial a răspuns:

Poti sa strigi tare : au dat drrumu la baloane si arati cu degetul catre fereastra.cand am facut yeu si profesorul s-a uitat.laughingrolling on the floor. dar trebuie sa ai stillbig grin>>.big grin sper sa meargabig grin. funda?

| unaboona a răspuns:

Sa pui mana pe carte sa-nvetzi cu asta vei atrage atentia cu siguranta si intr-un mod plakut.bye bye happy

| Padrino a răspuns:

1. Te uiti in ochii profei de mat si in timpul asta freci o banana, eventual ii mai faci cu ochiul.

2.Umpli un prezervativ cu apa si te joci cu el ca intr-un final sa dai dupa vreun ghinionist ce trece pe sub geamul clasei.

3. Te faci ca vorbesti cu popa la telefon si te spovedesti.

4.In timpul pauzei mai iei cativa tovarasi si blocati coridorul cand trec fetele, te bagi in seama cu ele, etc

5.Afli numarul unui profesor si ii dai bipuri in timpul orei.
Da' sa nu exagerezi ca sa nu cazi de mascarici. Distractie placutalaughing

| lexu32 a răspuns:

sa faci concurs de zgomote ciudate in ora
sa faci concurs de mancat ardei iuti
sa faci concurs de baut lapte fara sa vomiti
sa faci concurs de baut lapte pana vomiti
sa mesteci guma cu gura deschisa
sa faci zgomote cu un pix
sa bati campii cu profesorii ca sa treaca cat mai repede ora
sa enervezi gardianul
sa furi matura femeii de serviciu si sa fugi cu ea prin toata scoala
sa furi o caldare si s-o folosesti sa uzi pe oricine iti iese in cale
sa blochezi intrarea in scoala prin orice mijloc
sa faci concurs de baut apa si sa nu te duci la baie toata ora
sa bei suc cu 6 lingurite de zahar si orice altceva ce te va face sa fii hiperactiv
sa te prefaci ca dormi
chiar sa dormi
bataie cu creta
bataie cu covrigi sau alta mancare
sa imbraci un scaun in haine
sa stergi tabla cu suc (cu cat mai mult zahar cu atat mai bine)
sa (te prefaci ca) sughiti
sa te descalti (dupa sport)
sa ceri voie la baie din 5 in 5 minute pana iti da voie si repeti dupa ce te intorci
sa te plimbi prin clasa si apoi sa te asezi la loc fara sa zici nimic
sa spui la toata lumea ca dati lucrare ca sa nu chiulesti singur
sa pui o poza cu becalii in locul lui eminescu si sa vezi cine observa
sa mananci cat mai mult in ora dinaintea pauzei mari
sa te duci la alimentara sa cumperi ce gasesti mai ieftin si sa mananci in ora (preferabil ca la (26) )
fa glume "de santier" colegului de banca: piedici, trage scaunul de sub el, furai pixurile… etc.
lipeste stickere pe spatele oricui cu un mesaj cat mai amuzant

| IonutZ_3613 a răspuns:

LoL eu stiu multe chesti din astea o data am pus sa imi sune o melodie de rock si i-am is la unu sa ma sune in ora de religie rolling on the floor si a inceput ala sa cante laughing rolling on the floor daca vrei chesti din astea contacteaza-ma pe idu claudiu_leo13winking