| anodream a întrebat:

DAU FUNDA...am o problema...este o fata, am facut cunostinta pe net, am vorbit vreo 13 zile pe net,ne-am vazut odata,mi-a placut si urmatoarea data i-am propus sa ne intalnim, a acceptat, iar peste vreo 2 zile a spus ca ar dori sa intrerupem relatia pentru ca ar dori sa ne mai cunoastem mai bine.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Cu sa intrerupi relatia ca nici nu este o relatie propriu-zisa, poate sa rariti intalnirile si in cazul asta e foarte posibil sa se simta prost in compania ta, daca i-ar fi placut nu ar fi zis asa ceva, vezi daca vei simtii ca se raceste fata de tine si chiar si pe net iti va raspunde doar din politete e clar ca nu esti ceea ce si-ar fi dorit si nu are rost sa pui suflet

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa cum zice ea

| iubesc a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa o cunosti si tu logic...

| stark47 a răspuns:

Ca sa va cunoasteti mai bine trebuie sa va intalniti.incercati ca amici 2 3 intalniri.

| LiVeeee a răspuns:

Sa va cunoste-ti mai bine

| secret093 a răspuns:

Trebuie sa accepti, sa o cauti in continuare si sa o faci sa te cunoasca cu adevarat, altfel ea nu te va cauta si o sa apara alt fat frumos big grin

| Adda0a0 a răspuns:

Sa ii respecti decizia si sa ai rabdare

| GrayGaby a răspuns:

Deci a numarat si zilele cat a vorbit cu ea deci e gravhee hee

| sOg a răspuns (pentru GrayGaby):

E grav cand o *** pe mama ta zii de zii, iesi de pe net copile.

| adrian1211 a răspuns:

Parerea mea, la inceputul oricarei relatii sau cum vrei tu sa-i zici, trebuie sa incepi sa iti studiezi partenerul, pentru ca dupa aceea sa stii la ce sa te astepti din partea ei/lui! Ai rabdare, va cunoasteti mai bine si totul va fi bine! FUNDA? big grin