| KameliaU a întrebat:

Dau funda! In cat timp o sa imi creasca parul 20 cm? Avand in vedere ca de doua ori pe saptamana ma spal pe par,si inainte de a ma spala,ma dau cu ulei de ricin. Am mare grija de par,il piepten des,il tin legat si impletit, nu prea il tin in coada. Va rog mult spuneti-mi, cam in cat timp imi va creste 20 cm? :*

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Buna, aproximativ in 2 ani.

| LLO a răspuns:

Da este foarte bun uleiul de ricin, eu il folosesc pentru sprancene. Eu iti recomand sapunul de casa facut in casa mai exact pentru efecte mai inaintate.

| RAY a răspuns:

Parul e tesut mort cum naiba sa creasca ceva mort, radacina trebuie intarita sunt diverse alimente fructe, legume, proteine care cresc parul daca genetic creste putin asta e