| maria_4358 a întrebat:

Intrebare pentru bAIETI cum sa fac sa ma placa un baiat?/

Răspuns Câştigător
| YourSweetAngel a răspuns:

Doamne ma oamnei buni...lasati saraca fata in pace ca sigurat are destule pe cap nu o mai sacaiti si voi

10 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Dupa poza, mi se pare ca esti prea tanara pentru asa ceva dar in fine. Iti spun eu care este secretul si crede-ma ca nu este un mare secret. Pentru un baiat care vrea sa aiba o relatie serioasa si de durata cu o fata, nu ii pasa daca fata poarta haine sexy sau nu. Conteaza si cum arata o fata pentru un baiat, nu neg asta ( nu ii lua in seamna pe altii, in special de pe TPU, sa-ti spuna ca esti urata ), trebuie sa vorbesti cu un baiat pe care il placi. De exemplu, daca ar veni la mine o fata super frumoasa, dar cam proasta si care nu este de incredere, nu as vrea nici pe bani sa fiu cu ea. Ca sa faci un baiat sa te placa, trebuie sa fii o fata desteapta, cu capul pe umeri, care stie ce vrea de la viata si sa-l faci sa te respecte pentru ceea ce esti, dar si tu sa-l respecti pentru ceea ce este. Trebuie sa ai curaj sa-i arati cuiva ce simti, fara sa-ti fie frica de respingere sau ca vor rade cumva altii de tine daca nu reusesti. Cel mai important lucru, este sa ai ochii formati, pentru ca nu se stie daca baiatul respectiv o sa te foloseasca sau nu. Inainte sa fii cu el, trebuie sa-l cunosti bine. Oricum, precum am spus, mi se pare ca esti prea tanara pentru asa ceva. Cati ani ai?

| vεηiη a răspuns:

Tu muci in freza!
Cred ca ai vreo 8 ani la cum arati si tu vrei iubit? raised eyebrows
Mi-e rusine ca sunt fata, cand vad atatea specimene tampite!

| LOVE_3743 a răspuns:

Esti cam uritica! Si ceti trebuie baiat la 10 ani(Dupa cit vad eu)

| Laura a răspuns:

Să îi arăți poza sexoasă pe care o ai aici.

| aumih16 a răspuns:

Vorbeste frumos decent coerent! nu injura! si nici prea sexoasa! sa nu fii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai i o chestie de genu : te place ori nu te place; nu poti sa schimbi odata ce si-o facut prima impresie de la prima vedere;
daca chiar vrei sa te placa du-te la baie cu el si sti tu ce sa faci; daca nu te indruma el; si o sa te placa enorm de mult

| Sabiina a răspuns:

La ce fata ai... nu prea ai sanse.rolling on the floor Fara suparare. Daca vrei un sfat de la o fata: In primul rand scoateti din par elasticul ala bufant. E de gradinita. Lasa`ti parul cat mai natural. Tunde`ti`l in scari cu breton pe o parte. Mai des si mai lung decat cel pe care il ai acum. In al doilea rand, mi se pare ca esti imbracata cu o rochita la fel de...pentru `printese`. Nu te mai imbraca cu asa ceva. Doar la o ocazie mai special cum ar fi nunta sau botez. In alta parte, nu prea merge.happy Mai bine incearca un tricou cu o pereche de blugi si tenisi sau un tricou mai finut sau un maieu ca sunt la moda cele cu imprimeu floral si o fustita. Personalitatea nu ti`o cunosc si nu pot sa spun nimic despre ea. In ultimul rand, dupa poza de la avatar nu ai mai mult de 11 ani. Ce iti trebuie tie sa te placa baietii la 11 ani?laughing Mai cresti vreo 3-4 ani si dupa aia gandeste`te tu la baieti.winking Oricum, bafta!

| maria_4358 explică:

Vai mi-ar fi fost folositoar raspunsul atunci ar fi trebuit sa fiu in corpul tau rolling on the floor

| maria_4358 explică:

Se vede ca ai venin

| SeBy_9318 a răspuns:

Paii arati aiurea rau de tot deci nai nici o sansa sa te placa cinevahappy incearca peste 10-15 ani daca nu arati la fellaughing))