| moonlights a întrebat:

DAU FUNDA! Salut TPU! Va multumesc in primul rand ca cititi intrebarea si chiar daca este un destul de stupida as dori un raspuns serios pentru ca nu stiu la ce sa ma astept pentru raspuns voi oferi FUNDA (e mai mult o parere). Am fost cu prietena mea (amandoi 16 ani) la o piscina publica interioara si pe cand ne schimbam sa plecam am inceput sa ne sarutam si sa ne mangaiem. Apoi ea s-a pus peste mine (imbracata in costumul de baie) si am ejaculat. Problema e ca eu am pus un deget sa vad pana unde a ajuns sperma pe mine (nu era foarte multa si m-am sters repede cu prosopul, insa nu imi pot aduce aminte daca m-am sters si pe degetul cu care am atins sperma. Ideea este ca dupa acestea (eu atingand si alte cateva lucruri) m-am jucat din nou cu pasarica prietenei mele.
Intrebarea mea este : Credeti ca este vreo sansa ca ea sa fi ramas insarcinata? Si daca da care ar fi acelea? (P.S.: intrebarea chiar daca este puerila este adresata de un novice in aceste lucruri caruia ii e frica sa-si piarda iubita pentru un lucru prostesc si nesabuit)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU cred că va rămâne însărcinată, nu ai de ce să te îngrijorezi, mai ales că ai mai umblat cu alte "lucruri" ( probabil haine ) şi între timp, chiar dacă a rămas ceva spermă pe deget, ea s-a uscat ( şi spermatozoizii au "murit" sau s-au atrofiat/amorţit ).

Oricum, nu rămâne însărcinată aşa de uşor - de multe ori nici dacă ejaculezi ( milioane de spermatozoizi ) intravaginal nu rămâne însărcinată.

Stai LINIŞTIT!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi vezi dacă te mănîncă vorba lu Dinescu, în cur.

| moonlights explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ei, asta-i invatatura de minte... Parerea ta sa inteleg e ca ar putea?

Răspuns utilizator avertizat
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Deci sunt sanse de 60% sa ramana insarcinata deoarece varsta ei mai scade din procentele unei posibile sarcini si in rest totul lasam la mana Domnului.Succes in continuare. Funda?

| sammyr a răspuns:

Te'ai jucat imediat cu pasarica prieteni tale? sa nu zic p***a. Cand sperma se usuca nu mai are nici un efect spermatozoizii morwinking

| bugara a răspuns:

Pai explica-i un pic situatia si pune-o sa-si faca un test de sarcina. ajutativa reciproc.nu cred ca e insarcinata pentru ca nu cred ca o fi ajuns sperma la ovul, puii mei, stai frate lin ca nu s-a intamplat nimic.