| Daniel9 a întrebat:

Dau Funda! Spuneti-mi totul despre calatoria cu avionul. Exemplu: De unde pot sa-mi cumpar folie din aceea care iti protejeaza bagajul sa nu se fure. Alt exemplu: Daca sa zicem ca zbor spre Dublin, cand ajung, de unde iau bagajul? Stiu ca scrie undeva pe sus numele orasului, dar pe ce? Placa sau pe ce?

1 răspuns:
| ketanal a răspuns:

Folia aceea nu este pentru a nu se fura bagajul, ci pentru a nu se desface, pentru ca ei cand incarca si descarca nu stau se le aseze.
Toate informatiile le gasesti pe tabele, ca la gara gen.
Bagajul ti-l iei din aeroport, de la iesire, imposibil sa ratezi, e ala culoarul. Si pan la urma daca nu stii, te tii si tu dupa lume. happy