| Dany92837473 a întrebat:

Dau funda,

Sunt intr-o situatie destul de complicata. Sa va Zic totul pe scurt.

Sunt 2 fete, Alexandra și Bianca.

Bianca mi-a spus ca ma place, dar, mie îmi place de prietena ei Alexandra.

Intr-o zi Bianca a venit la mine și M-a întrebat dacă îmi place de Alexandra. Am zis ca nu.

Acum 2 zile Alexandra(fata pe care o plac) mi-a zis ca de ce am dat numărul ei la 2 baieti. (Ea a zis ca i l-am cerut in Oxigen) cei din București știți.

Dar, eu eram plecat in alt județ... in fine la finalul zilei Bianca mi-a cerut numărul, i l-am dat și Bianca i l-a dat și Alexandrei.

Bianca in seara aia mi-a spus ca ma place... eu i-am spus ca nu îmi place de nimeni momentan.

Faza e, ca Alexandra M-a rugat sa-i dau numărul unui amic care e youtuber cu 300k abonați...

Faza e, cum pot sa fac rost de numărul Alexandrei ca sa ne vedem dacă ea nu îmi da mesaj?

Sa-i spun Biancăi ca îmi place la Nebunie de Alexandra?

Vreau sa fiu cu Alexandra.

E scunda (1.60) Și eu iubesc brunetele scunde!

Și încă ceva, nu începeți cu chestii de genul "in 2017 ăștia de 15 ani au iubite"

Ca și acum 2000 de ani era același lucru. Mi se pare normal ca la vârsta mea sa am o prietena.

Faza e ca mi-e frica dacă ma refuza.

Dar as încerca sa ma văd cu ea, dar NU am de la cine sa iau nr ei. Dacă îl iau de la Bianca o sa creadă iar ca îmi place de ea(Alexandra)ce sa fac?
Nu știu dacă asta e categoria potrivită,dar, meh.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu.
Fetei pe care nu o placi nu ii dai de inteles altceva iar fetei pe care o placi ii spui. Banuiesc ca o ai pe Facebook sau pe undeva unde ii poti trim un mesaj.
Esti baiat, e datoria ta sa incerci si nu este o rusine sa fii rezufat... dar mai intai cred ca ar trebui sa te lamuresti ce e cu baiatul ala de pe Youtube, daca il place sau nu.
Bafta!

| ShamelessQboy a răspuns:

Se pare ca esti cu fundul in doua oale!
Adică, în cazul în care te refuza Alexandra, macar sa rămâi cu Bianca, dar oricum vor afla pentru că sunt prietene.
Uite cum faci, dacă zici ca Bia este bucuroasă sa fie cu tine, atunci cauta un motiv sa aveti o activitate comună asa in 3 unde ai sa te apropii mai mult de Alexa. Si de aici începi.