| Kitty999 a întrebat:

Dau fundaaaaa! Sponetimi va rof vau inselat vre0o data testele de sarcina? poti avea incredere in ele...

1 răspuns:
| Aezakmi a răspuns:

Buna,cred ca pe fiecare test de sarcina scrie cat la suta este sigur, dar cel mai sigur este sa alegi acel test care zicea farmacista ca e cel mai bun si cumperi 2-3, si daca nici asa nu esti sigura si ai dubii mergi la medic, dar daca iti cumperi 3 teste si toate trei ies negative poti fi 100 % sigura ca nu esti insarcinata happy succes