| MulteAmintiri a întrebat:

Dau fundiita va rog frumos sfaturi. Un baiat ma iubeste, ne stim de 4 ani, stiu sigur asta nu puneti la indoiala, dar vrea sa fim impreuna in secret! happy Pe mine ma face sa sufar rau din cauza asta, in fiecare noapte plang, nu stiu ce sa mai cred pentru ca il iubesc enorm si am decis sa il las, sa il ignor sa nu ii mai raspund la mesaje. Ma suna incontinuu ca disperatul pe diferite numere imi spune ca nu poate sa stea fara mine. Dar totusi, daca asa ar fi ar tine cont si de mine.
El spune ca nu poate sa stea cu 2, ca daca una vine la el si il cheama la ea el se duce dar ca pe mine ma iubeste, eu sunt baza mereu de aceea nu ma lasa si vrea sa iesim intotdeauna.
Nu stiu ce sa mai fac va jur nu aveti idee nu e zi sa nu fiu trista! Voi ce spuneti de aceasta situatie? sad straight facestraight face

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai pune si tu punctu pe i si spune-i ca asa nu se mai poate...ori cu tine ori cu aia, macar sti o treaba si iti dai seama de fapt pe cine iubeste.

| DragosMentol a răspuns:

Mda.te iubeste atat de mult incat e cu alta.Eu sunt baiat si chiar nu cred ca te iubeste din moment ce sta cu aia.

Fa doar atat:
Te intalnesti cu el face 2 face si ii spui:
Bai, vrei sa fii cu mine? Bine,despartete de aia. Vrei sa fii cu amandoua,atunci lasa-ma pe mine in pacewinking.

Simplu. Daca stai sa te gandesti un pic,mai bine e asa... il lasi pe el frumos in pace.Tu nu mai suferi,iti gasesti un baiat care sa fie doar al tau si sa te iubeasca numai pe tine si gata toata problema.

Stiu, imi este usor sa vorbesc, dar crede-ma ca e cel mai bine pentru tine. tongue

Sa ai o seara placuta.

| MulteAmintiri explică (pentru DragosMentol):

Dar el nu mai e cu nimeni happy A dat doar un exemplu ca nu poate sa stea cu una singura in general, dar acum nu se intalneste cu nimeni...

| DragosMentol a răspuns (pentru MulteAmintiri):

Si atunci care este problemalaughing? De ce vrea o relatie secreta? Ascunde el cevalaughing

| MulteAmintiri explică (pentru DragosMentol):

Asta e chestia sad Nu stiu ce sa mai cred.

| DragosMentol a răspuns (pentru MulteAmintiri):

Spune-i ca te macina faptul ca este o relatie tinuta in secret,nu-l lasa sa te vrajeasca cu diferite motive. Vrea sa fiti impruna bine,atunci faceti relatia publica, dar asa tinut in secret de macini pe tine, te trage in jos, indeparteaza-l(daca dupa ce iai spus ca te macina el tot vrea sa fie o relatie secreta.mai bine zici nici nu e relatie,o simpla joaca de om care nu stie ce vrea sau poate stie...dar in orice caz nu e nimic bun prentru tine)

Oricum la ce ti-am scris acum nu ma asculta pe deplin deoarece nu sunt sigur pe vorbele mele,sunt putin grabit,e si tarziu nu gandesc la perfectiehappy,dar sunt sigur cu asta:
Du-te si spune-i ca te macina si vezi cum reactioneaza, mai departe tu alegi ce faci. Eu sunt bine calculat si stiu bine tot ce spun, dar imi pare rau la ora asta sunt cam obositlaughing si de aia ti-am spus sa nu asculti intocmai vorbele mele.

Noapte Bunahappy

| MisteriuosGirl a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il intrebi de ce nu vrea sa zica nimanui, si sa vezi daca e sincer. o prietena a facut tot asa cu un baiat(doar eu stiam ca sunt impreuna) si acum cateva zile s-au despartit, si au fost foarte tristi. daca te iubeste, si o stii, poate ar trebui sa ajungeti la un compromis. sper din suflet sa se rezolve! sincer. pup

| SweetBombonik a răspuns:

Pai...eu cred ca el vrea sa fiti impreuna in secret deoarece nu vrea sa fie in centrul atentiri,sa i se faca in ciuda, sa fie jignit, adica ceva de genu.Asta nu inseamna ca nuii place de tine.Stiu asta deoarece si mie imi place de un baiat enorm de mult si vreau sa fiu cu el in secret ca sa nu afle ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu se intalneste acum, nu ai garantia ca nu o sa o faca...cat de curand, daca ai zis ca nu poate sa stea doar cu o singura fata.