| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita, e o fata super la scoala cu care am fost si mie ra frca sa mentin o relatie asa ca nici nu o bagam in seama, e foarte frumoasa, practic nu am fost impreuna-numai la ea ma gandes-peste 2 luni am vorbit mult cu ea si i-am spus ca vreau sa fim impreuna si ca o iubesc, ea ma mintit ca are o relatie cu un baiat mai mare:sau poate ca nu, in fine.acum imi mai da impresia ca ma place---e vreo sansa sa mai fim impreuna, vreau sai arat ca pot avea o relatie-----------------------------------------pls raspundeti

Răspuns Câştigător
| notemojustcrazy a răspuns:

Da mai spune-i odata si gata dar nu de multe ori daca refuza nu mai incerca asta ar arata ca disperare si nu este bine deloc sa stii scrie-i o scrisoare de dragoste spune-i ca o iubesti si chestii din astea dar incearca sa ii dai un pupic dupa ce ii dai scrisoarea OK merge de minunebig grin

1 răspuns:
| tiktak44 a răspuns:

Sa mai vad raspunsuri, e bu mersi, poate primesti fundita