| EllaBella11 a întrebat:

Dau fundita! Iubitul meu s-a despartit de mine de,, n,, ori! SI dupa aia venea la mine sau imi trimitea un biletel cu " te rog iarta-ma!" l-am iertat de multe ori dar nici eu nu mai pot! Odata ma mintit ca cica are o iubita dar de fapt era un test pentru mine ca sa vada cum reactionez! Ma rog. Acum ce sa ma fac? Sa ma despart de el sau sa raman cu el? PLZ DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

thinking,pai dupa mine cel mai bine ar fi sa te desparti de el, pentru ca din cate vad nu prea tine la tine daca spui ca se desparte de tine si pe urma vine sa va impacati... daca ar tine la tine nu ti-ar face asa.Nu are rost sa stai sa suferi pentru el,nu merita iti spun eu,practic el te considera"jucaria lui" la care el ii da papucii si se intoarce inapoi de cate ori are el chef.
Urat din partea lui ca iti face asa,nu se gandeste ca tu chiar ti la el si ca te doare ceea ce iti face,s-au poate nu vrea sa se gandeascahappy.
Cel mai bine ar si sa il lasi in pace,sa pui punct relatiei si sa mergi mai departe,nu are rost sa mai stai cu el pentru ca el iti va afce mereu la fel,si sincer iti place ca face asa? eu cred ca nimanui nu i-ar place,trebuie sa ai si tu orgoliul tau si sa nu il lasi sa te calce in picioare.
Trateaza-l cu indiferenta si ai sa vezi ce mult il va durea,zambeste si arata-i ce a pierdut,si nu are rost sa fi suparata s-au sa suferi pentru ca o sa vina ziua in care vei gasi pe cineva sa te iubeasca si sa tina la tine cu adevarat nu sa iti faca cum iti face el acumhappy
Acum tu decizi ce vrei sa faci mai departe, dar daca vrei sa iti fac asa in continuare, tu alegihappy
Baftahappy

| EllaBella11 explică (pentru mihaelaa18):

Ai foarte mare dreptate! Toti care mi-au raspuns au. Multumesc la toti ca mi-ati deschis ochii :*

3 răspunsuri:
| Naftalinaaa a răspuns:

Nu inteleg. daca s-a despartit de tine de n ori.de ce ai mai acceptat sa fi cu el? relatia asta e ceva de plictiseala pentru el...cel mai bine pentru tine este sa pui punct si sa treci mai departe.in modul asta nu rezolvi nimic si nu cred ca iti convine sa iti spuna mereu " ne despartim " si peurma sa vina la tine sa isi ceara scuze. Spune-i ca acum tu esti cea care doreste sa va despartiti si o sa vezi ce reactie are pentru ca nu o sa se astepte la asa cevahappy.

| loOveeep a răspuns:

Eu zic sa te desparti de el... dupa spusele tale. isi cam bate joc. nu are rost iti spun. ma bine te desparti de el. sau... vorbesti cu el deschis, si ii spui," tu ce ai de gand sa faci cu relatia asta?," si vezi ce iti raspunde. si ii spui" da dar. stii eu m-am saturat sa ma minti si sa iti bati joc, gata mi-a ajuns, ne despartim" si pleci. funda?