| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita, v-am povestit ca m-am despartit de prietenul meu pentru.ca l-am mintit si m-a prins cu minciuna si el s-a despartit de mine ca a zis ca nu mai poate avea incredere in mine, cica nu poate sa ma ierte. El a zis ca vr sa fim amici si asa tot ma suna in fiecare zi cica ca amici de mai multe ori pe zi.Am fost despartiti o saptamana si ceva, in fiecare zi ma sunadar tot imi reprosat ca l-am mintit si el m-a iubit, ca mi-am batut joc de el.In fine, si el a zis ca are si el orgoliul lui, am acceptat situatia si mi-am vz de treaba mea.Nu il sunam, doar el. Si pana la urma aseara m-a chemat sa ne vedem, sa vb. M-am dus am crezut ca sa vb ca amici, dar cand am ajuns am vb asa ca intre amici si el deodata m-a luat in brate si a inceput sa ma sarute.SI am mers la el acs. A zis ca ma iarta pentru c ama iubeste enorm dar sa fie ultima oara cand il mint ca altfel nu ma mai iarta. A zis ca nu a mai putut rezista fara mine.Pana la urmane-am impacat, am facut si dragoste si dupa ce am facut, imi tot zicea ca nu poate trai fara mine, ca ma adora, etc.Am vb o gramada si ma saruta intr-una, parca nu ne-am vz de o vesniciehee hee. Apoi faza e ca desi poate aberez, azi nu m-a sunat inca deloc, si el de obicei inainte sa ne despartim, ma suna ff des.Si acum imi vine in minte idei peste idei, adica ma gandesc ca poate a vrut doar sa faca sex cu mine inca o data si apoi sa ma lase sau sa ma amageasca ca ne impacam si sa isi bata joc de mine, poate nu ma mai cauta deloc sad, ma bate gandul ca ar fi asa si mi-e teama sa nu cumva ma fi folosit sau sa se razbune ca l-am facut sa sufere. Oricum d eiubit sstiu ca m-a iubit si aseara am simtit ca ma iubeste se vedea in ochii lui si dupa cum ma saruta. Dar totusi oare dc nu m-a sunat azi? Voi credeti ca e posibil ca el sa fi vrut doar sa isi bata joc? Ce parere aveti? Oare ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Eu am avut un iubit care nu ma suna de loc.eu il sunam de fiecare data, si el m-a inselat etc. pana la urma m-am despartit dra le tine e complet diferit.Nu cred ca se desparte de tine doar pentru ca intr-o zi nu tea sunat. poate a avut niste probleme de rezolvat, oricum daca te iubeste cu adevarat nu tear fi inselat sau nu sar fi razbunat pe tine. Daca nu te mai suna de zile bune aveti o problema si trebuie sa vb, dar daca nu e in regula nu-ti face griji nu trebuie sa se sune infiecare zi numai el.Mai suna-l si tu(scuze daca te sup pe minesad>

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, se pare ca ti s-a aprins becu'! e surprinzator ca s-a intors dintr-odata la tine cu ganduri bune si cu atata iubire dupa ce nu demult se suparase pe tine. e ceva in neregula la mijloc.ai grija!
succes! :*

| Uca_1100 a răspuns:

Cu ce l-ai mintit?

| Punky a răspuns:

Daca nu te mai suna si te trateaza cu indiferenta imi pare rau sa-ti zic dar cred ca a vrut sa se razbune, daca totusi te v-a suna si iti v-a spune ca a avut o problema cu telefonul sau ca nu mai are minute...ai putea trece cu vederea si sa "inghiti" minciuna.Vezi cum merg lucrurle in continuare si iti vei da seama care a fost scopul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-l si vezi ce face, poate te testeaza, vrea sa vada daca mai simti aceleasi lucruri pentru el, poate vrea sa vada daca ii simti lipsa, daca ai tu initiativa, zic si eu...