| anonim_4396 a întrebat:

De 2 luni jumătate mi-am început viata sexuala cu prietenul meu. El mereu tine un preludiu destul de lung și chiar și în timpul actului sexual ma sărută pe diferite zone. Problema e ca eu dese ori când o facem eu nu simt nimic, absolut nimic. Am încercat mai multe poziti dar tot nu. Lui nu i-am spus asta de teama sa nu se simtă prost sau ceva ce genul el are câtiva ani experienta în asta. El spune ca și simte când îmi dau drumul dar el nu simt nimic nici cea mai mica excitare decât foarte rar cred ca de 2-3 ori pana acum deși o facem destul de des zic eu de 3-4 ori pe săptămână. Ce credeai ca e în neregula și ce aș putea face, ma simt prost fata de el chiar se vede ca încearcă să mă pună pe mine în primul plan nu s-a se satisfacă doar pe el.
Nu vreau sa aud tot felul de comentarii poate în legătură cu întrebarea mea

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tu ai putea să fii sinceră și să-i spui că de fapt ești nesatisfăcută iar în timpul sexului să înveți să comunici cu el și să-i spui ce și cum îți place să facă (sau nu) ca să te simți bine. Altfel, mai bine cumpără-i un glob de cristal și învață-l să îl folosească spre a ghici toate astea.
În plus, nu te aștepta ca în doar două luni de zile de la debutul vieții sexuale să și ajungi la orgasm, mai ales dacă nu l-ai cunoscut dinainte prin masturbare sau petting. (de fapt, nu e târziu nici acum, să înveți mai întâi singură să ajungi acolo, apoi să-i spui și lui cum să facă)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comentarii proaste *

| alexandru0sorin a răspuns:

Man problema e ca nu incearca sa se satisfaca doar pe el. cel mai bine e cand amandoi partenerii incearca din rasputeri sa se satisfaca pe ei insisi. e treaba lui sa se simta el bine si e treaba ta sa te simti tu bine si asa va simtiti amandoi cel mai bine.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Daca bagi telefonul la incarcat intr-o priza si vezi ca nu se incarca, incepi sa intrebi in stanga si in dreapta daca e ceva sticat la telefon sau il incerci si in alta priza...
Ghici ce am vrut sa zicwinking

| AlexanderHamilton a răspuns:

Este posibil sa ai o diferita orientare sexuala, trebuie sa iei asta in calcul.
O alta posibilitate este ca poate el nu stie sa te stimuleze cum trebuie.

| PesteleDEAur69 a răspuns:

Esti analfabeta asta ti-o zic direct. 2. Nu simti nimic ca o are de 2 mm sa zicem. iti recomand pe jhony sins te rezolva rapid.