| AnAiLuI a întrebat:

De 2 saptamani 4 baieti au pus ochii pe mine eu stau cu un baiat de 2 ani, cum sa fac sa scap de acesti baieti sunt frumoshi big grin dar nu pot sa`mi las iubitul pentru ei sau pentru unul din ei. tin sa mentionez ca toti imi trm sms de dragoste pe mess si in plus vin si la liceu nu mai scap de ei sh nici unul nu stie de existenta altuia big grin

Răspuns Câştigător
| dragosvalcea a răspuns:

Viata este prea scurta alege dintre cei 5 gandeste-te bine si gata. daca chiar vrei sa stai cu actualu spune la cei 4 ca nu e singuru care te cauta. fai sa stie unu de altu sa se incaiere nu e traba ta.schimba nr de tlf daca il au, fa-ti alt id si probleme e rezolvata.

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Postarile tale m-au ametit!

| Alisa a răspuns:

Pai din cate am citit eu in alta intrebare de a ta iubitul tau ti-a dat 2 palme...tot cu el esti? Pfff...

Vezi ce fel de baieti sunt acestia care te cauta, macar sa te respecte, si daca merita. Daca nu vrei sa mai continui cu "iubitul tau" (care te-a lovit, si nu stiu cum mai poti sta cu el), poate poti sa incepi o relatie cu unul dintre baietii astia...
Nici tu nu stii ce vrei.

| Alisa a răspuns:

DA yulissa, nu conteaza, pentru ca un barbat ce te loveste o data, o va face din nou mai devreme sau mai tarziu. Si trebuie sa ii impui sa te respecte, dar el odata ce a venit in genunchi si l-ai iertat, are valoare cu zero...ai grija, ca nu merita...

| CevaNormal a răspuns:

Yulissa tu mai bine hotarastete ce vrei de la viata asta, crezi ca e frumos sa faci asa cu iubitul tau, mai ales ca aveti 2 ani impreuna? fuckkkkkkk, esti o nesimtita, flirtezi cu mai multi in timp ce esti cu el, ok nu vreau sa te judec, dar sa stii ca nu faci deloc corect, punete in locul lui, dar principalu e sa iubesti,

| User a răspuns:

4? Nu lasi nimic?

| AnAiLuI explică:

Da stiu ca m-a lovit dar am vb cu el sh a venit la mine s-a pus in genunchi sh si-a cerut iertare.sad

| elamit a răspuns:

Pai daca te-a si palmuit alege si tu unu dintre acei baieti, dupa care te intorci la el in genunchi si ii ceri iertare, sa vedem te iarta, pupici si ai grije

| vagabontul a răspuns:

Fmmm ink 3 stia decat de unucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sale spui ca ai iubit si sa te lase in pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti curva surioara daca umbli cu 5 si nu stie unu de altu ce frumos ai expuso... zdreanto din astea ca tine trebuie spanzurate distrugeti viata la niste fraieri creduli...