| laurika_3432 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi? sa va povestesc despre ce e vb... stiti cum a inceput sc sunt a 9a la liceu si sunt multi baieti frumoshi. prin liceu. ce pot sa fac sa imi fac si eu unul? ceva sfaturi? si vreau sa va spun ca imi place de un coleg d al meu e dragut dar uni colegii nu il plac asa mult... mie mi se pare foarte dragut.big grin se tot uita la mine dar foarte atent in ochii mei dupa care isi ia privirea.big grin ma place?big grin mentionez ca am mai vb pe mess cu el dar nu ceva legat de o relatie insa l-am intrebat daca are prietena.big grin mi-a zis ca a avut. 2 saptamani.big grin deci ceva sfaturi aveti?big grin :X

Răspuns Câştigător
| fender92 a răspuns:

Daca iti place asa mult, vezi daca si el te place. mai surprinde-l cand se uita la tine si chestii de genu'. iti dai tu seama :* ca doar esti fata desteapta. Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AllForOne a răspuns:

Ooosmug
baieti frumosi.
La ce liceu ai intrat?whistling
laughing

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Daca iti place de acel baiat te poti cunoaste mai bine cu el. Daca vrei un baiat din liceu date la el big grinwinking
Pa