| atotstiutorulll a întrebat:

De 2 zile plang intr-una... Mi-a murit Pompilia prietena mea cea mai buna. Broscuta o aveam de la bunicul meu care a ciordit-o din vietnam in razboi. Avea cam 100 de ani. Nu inteleg cum a murit asa repede era exact ca un copil... Mi-e rusine sa merg la psiholog va rog ajutati-ma! Fundez

Răspuns Câştigător
| AlexPamfil a răspuns:

Aha. aproape te-am crezut pana cand am citit mai departe happy

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ce sa faci toti ne ducem odata, nu cred ca a murit asa de repede, adica depinde de specie, fa-ti rost de alt animal preferat, sa uiti de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinta-i vesnica pomenire, fa-i si un parastas si posteaza timpenii la alta categorie.T/A.

| nykol112 a răspuns:

I-ai facut imormantarea coliva si vesnica pomenire?
coliva o iau eu si pomana
frate e broasca a murit asta e

| Tynaar a răspuns:

Intelingent/a!

| AiSeEuNoTePego a răspuns:

Cauta carti de magie neagra, fa-ti un altar si adu inapoi la viata micu' animal ce-a murit asa repede. Si cat despre bunicu tau.sa-mi ciordeasca si mie unawinking

| nykol112 a răspuns (pentru AiSeEuNoTePego):

Prea penal ...lesin...mor de ras