| intrebare24 a întrebat:

De 5 zile sunt impreuna cu un baiat, el e foarte dragut, putin cam rusinos. Doua dintre zilele in care am fost impreuna au fost weekend, eu sunt a5a si el a6a, suntem aproape ca si clase, luni am fost foarte dragut si a stat cu mine dupa ore, cand a trebuit sa plec, l.am imbratisat si l.am pupat pe obraz..Ieri (marti) m.a bagat o singura pauza in seama apoi a stat cu colegii lui, la fel si dupa scoala doar a trecut pe langa mine si mi.a zis 'buna', vezi ca ma duc cu ei.(colegii lui) apoi cand a plecat, eu stateam cu prietenii mei, imbufnata cu ochii in telefon, el a trecut pe acolo si nu a zis 'pa' dar s.a uitat la mine. Apoi l.am sunat sa.l intreb daca o place pe o fata de la el din clasa..Si a zis ' Doamne fereste, nu, doar e de treaba'.Mie mi se pare normal sa stea si cu cloegii lui dar nu chiar mereu. Ce sa cred?
Funda, va rog HELP

Răspuns Câştigător
| Marry410 a răspuns:

Da, ar trebui sa vezi ce se intampla si azi! Dar asa era si prietenul meu acum un an, nu ma baga in seama sunteti inca micuti, mai asteapta un an macar! dar daca insisti vorbeste cu el, sau despartiti-va! Parerea mea, bafta!

5 răspunsuri:
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Mai multa concentrare pe scoala. -.-

| intrebare24 explică (pentru Adrian_Grasuţu_1995):

Va dati seama ca invat pe langa asta, nu? E doar in pauze si o ora in afara

| Zoosk a răspuns:

Deci o problema clasica de neatentie.
Suparate si tu putin pe el, arata-i ca esti sensibila si ca iti pasa de voi smug.Si sa-ti spun since?! E in clasa a VI- a.e un copil tin minte ca la varsta accea eram cu ochii dupa fete, aveam si prietena.dar tot copil eram ..si tot stateam pe afara cu ceilalti colegi. Deci e un lucru normal. Cand va veni timp'u o sa-ti acorde atentie.

| intrebare24 explică (pentru Zoosk):

Da stiu, totul s.a rezolvat si multumesc mult!

| intrebare24 explică:

P.S : Sa vad ce se intampla si azi?