| Rudd a întrebat:

De cand a inceput scoala m-am indragostit de o fata.Treaba e ca ea are prieten. Ea e in clasa 9 si ala e in clasa 12...si eu o plac foarte mult, am incercat sa vorbesc cu ea, dar ea abia daca stie ca exist.As face orice sa fie langa mine...prietenii mi-au zis ca e o chestiune de timp pana se vor despartii deoarece e o diferenta de varsta intre ei. Ce ar trebui sa fac? Sa continui sa sper ca se vor desparti, si poate voi fi cu ea? Sau ar trebui sa incerc sa o uit?

Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Acum depinde de cat de serioasa e relatia intre ei. Pe actuala mea sotie am cunoscut-o cand eu eram a 11-a si ea era a 9-a. Si dupa multi ani ne-am casatorit. Totul depinde de cat de serioasa e relatia. Sfatul meu e daca vezi ca e ceva sincer si serios, nu te baga. Nu va fi nici prima nici ultima. Vei avea de unde alegewinking

2 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Rudd si daca prietenii tai se inseala?, nu vezi ca acum este la moda ca cuplurile sa aiba diferenta destul de mare de varsta iar in unele cazuri sunt de durata, de'oarece baietii simt ca sunt Regii sexului iar fetele se simt mai in siguranta cand sunt cu cineva mai mare happy, sunt atatea fete frumoase la scoala la tine, de ce sa astepti pe cineva care nu e interesat de tine cand sunt fete care te placwinking doar ca trebuie sa stii unde sa cauti happy
bafta.

| Rudd explică:

Mltumesc baieti. Dar am ramas impresionat, adica exact dupa ce am pus intrebarea p net... ea ma suna, habar n-am de unde aveam numarul meu, si am vorbit cu ea 30 min... apoi azi la scoala a stat p langa mine o gramada, am vb amandoi, si cand ma vede pe hol zambeste si se uita in ochii mei.cred ca e de bine.nu?[eu tot clasa 9 sunt, doar ca ea e in E si eu in F]]